« Sewing Workshop At Louloute In München. | Main | New Year, New You in Charlotte »

January 30, 2014

İstanbul İçin Pizza Vakti!

Posted by Gakten

Pizza

Is there a better way from having freshly baked pizzas along with awesome cocktails at Minnesota to get rid of a Monday Syndrome? Of course not. From the very beginning, just by looking at its red tableclothes, we knew it was such a welcoming venue. We were right! With it's deliciously topped thin crust pizzas to warm hosting, Minnesota took a place in our hearts. Check out the reviews, and the pictures to get more of this syndrome free event here.

Pazartesi gününün can sıkıcı etkisini üzerimizden atmak için Minnesota'da odun ateşinde pişen muhteşem pizzalar ve binbir yaratıcılıkla yapılmış harika kokteyllerden daha iyi bir seçenek olabilir mi? Tabii ki hayır! İçeri girer girmez pöti kare masa örtülerinden ve keyifli dekorasyonundan harika bir yerde olduğumuzu anlamıştık.Yanılmamışız. İncecik hamuru ve peynirlisinden zeytinlisine tadı damağımızda kalan pizzalarıyla ve sıcaklığıyla Minnesota kalplerimize kazındı. Bu Sendromsuz Pazartesi Etkinliği'yle ilgili yorumları etkinlik sayfasından okuyabilir, lezzetin fotoğraflarına buradan bakabilirsiniz.

 

Thanks to our Partners:

Minnesota

 

Comments

The comments to this entry are closed.

Follow the Yelp Community Blog and read about the adventures of Yelpers and Elites worldwide. Learn about events, parties, and other Yelp happenings across the planet!

Sign up for the Weekly Yelp!

Yelp Events on Flickr

Careers at Yelp