« RRAaaaaaaarrrrrrr!! Dublin Elite Viking Splash Tour! | Main | Los Yelpers de Madrid van sobre ruedas con Segway Trip »

August 28, 2013

Yelp Elit @Cihangir Yoga

Posted by Gakten

Yelp İstanbul Olarak Yogada Buluştuk!

27 Ağustos Salı akşamı Yelp İstanbul Elit takımı olarak stresimizi atmak ve farkındalığa nasıl varılabileceği hakkında fikir sahibi olmak için Yelp Elit @Cihangir Yoga etkinliği'ndeydik.

222
Cihangir Yoga'nın İstinye şubesinde gerçekleşen Yoga dersimizi pozitif enerjisiyle "yogayı anlamamızı ve çok sevmemizi sağlayan" muhteşem hoca Zeynep Çelen verdi."Yogada eğitmenin ne kadar önemli olduğunu da gözlemlemiş oldum. Zeynep Çelen ne kadar şeker biridir, ses tonu, kendine güveni yogaya güveni, iletişim kurma biçimi..." diye anlatıyor Canel G ve ekliyor. "Ben düşünüyorum mesela: Yoga'ya başlasam mı? İçimden bir ses çoktan karar verdin bile diyor".

DSC_0020 copy
 

Hem bedenimizi dinlemenin ne kadar iyi geldiğini, hem de yoganın diğer her şeyden ne kadar farklı olduğunu anlamamızı sağlayan, üstelik bunu tek bir derste yapan Zeynep Hoca'ya teşekkür ederiz.

IMG_3814


DSC_0095 copy
Dersimiz bittiğinde bizi Cihangir Yoga'nın bahçesinde bulunan Yo Cafe'de Organik Agave şurubu ile tatlandırılmış lezzetli mi lezzetli, tamamen doğal buzlu çay ve limonatalar bekliyordu.   "İstinye'deki merkezde salon ve koşullar gayet iyi, daha iyi ve paha biçilemez olanı ise harika arka bahçe ve küçücük kafesi. Aklımda kalan şeylerden biri portakal suyu ile tatlandırılmış limonata kesinlikle!"diye anlatıyor Begüm K  tadına doyamadığımız lezzetleri.

 

PicMonkey Collage
Bedenimizi dinlemeye öğrenmeye adım attığımız bu özel etkinliği kaçırdınız mı? Üzülmeyin. Daha fazla fotoğrafa Flickr ve Facebook'tan erişebilir, Yelpçilerimiz'in etkinlikle ilgili yazdıkları yorumlar'ı okuyabilir, bizi Twitter, Facebook ve Instagram'dan takip edebilirsiniz.

Bu harika etkinlik için Cihangir Yoga'ya çok teşekkür ederiz!

 YGÜ (Yelp'te görüşmek üzere)

Gülfem A

Yelp İstanbul Topluluk Yöneticisi

 

Yelp Elite Event @ Cihangir Yoga

On August 27th, the Yelp Istanbul Elite Squad was in for a treat at the Yelp Elit @ Cihangir Yoga event to reduce stress, and increase awareness.

The class took place at the Istinye branch of Cihangir Yoga, and was instructed by a great Yoga teacher "Zeynep Çelen". Thanks to Zeynep, we got a chance to understand the neccessity of listening to our body's needs and start loving "yoga" right away...

DSC_0199

PicMonkey Collage2

Homemade Lemonades and Ice tea's sweetened with Organic Agave Syrup were waiting for us at  "Yo Cafe" afterwards. We were thrilled with the taste, and enjoyed the environment very much.

PicMonkey Collage3

Did you miss our Elite event? Don't worry, you could check out more pictures on Flickr & Facebook, follow us on Twitter and Istagram and read the event reviews on Yelp.

SYOY!

Gülfem A

Istanbul Community Manager
Comments

Dilara E.

It was a lovely event. It made me relaxed and rested after a long and busy day. I'am looking forward to be in our next activity. Thank you Gülfem :)

Ozlem

Next time, I'll be there!!

The comments to this entry are closed.